sesje ciążowe studyjne

Jestem mamą dwóch córeczek, dlatego dobrze wiem jakie emocje towarzyszą byciu w ciąży. Dla mnie było to szczęście, ekscytacja i takie dziwne poczucie magii, która dzieje się we mnie. Ale towarzyszyło mi również wiele obaw o to jak ogarnę nowe życie oraz o swój wygląd teraz i potem. Jedyną rzeczą, której żałuję to, to że nie ubrałam się ładniej do zdjęcia, które partner cykną mi w domowym swetrze na tle kanapy. Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy że już podjęłaś decyzję i nie powtórzysz mojego zaniedbania.

Będzie mi niezmiernie miło jeśli okażesz mi zaufanie i staniesz przed moim obiektywem. Bądź pewna że ja stanę na rzęsach, żeby efekt Cię zachwycił.

Na konsultacjach przed sesją ciążową, ustalamy kolorystykę sesji i dopracowujemy szczegóły stroju. Moja studyjna garderoba jest do Twojej dyspozycji ale zachęcam do zabrania kilku swoich strojów, to wszystko ustalamy wcześniej.

W sesji ciążowej, oprócz Ciebie może wziąć udział również Twój partner oraz starsze dzieci. W takim przypadku sesja jest podzielona na zdjęcia indywidualne oraz rodzinne.

Po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, w której znajdą się tylko najlepsze zdjęcia z sesji. Ty sama decydujesz, które z nich mają trafić do druku. Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddane zostaną jeszcze retuszowi skóry oraz kilku innym zabiegom. Zdjęcia przekazuję w formie elektronicznej oraz drukowanej. Do zobaczenia 🙂

Sprawdź ofertę / Umów sesję
chętnie odpowiem na twoje pytania