FOTOGRAFIA CIĄŻOWA

Sesje ciążowe wykonuję w trzech możliwych lokalizacjach. Wybór należy do Ciebie. Sesja ciążowa może odbyć się u Ciebie w domu, u mnie w studio lub w dowolnym plenerze. Wszystko zależy zależy od Twoich oczekiwań i troczę od pogody. Dla zainteresowanych również  sesją noworodkową oferuję pakiet Brzuszek + Maluszek -25%.

zadzwoń    791  068  444

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA W DOMU

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA W STUDIO

FOTOGRAFIA CIĄŻOWA W PLENERZE

kilka informacji na temat studyjnej sesji zdjeciowej

kiedy wykonać sesję?

Sesję ciążową najlepiej jest wykonać w momencie gdy brzuszek jest już solidnie duży. Ale jeszcze ważniejsze od brzuszka jest samopoczucie przyszłej mamy. Dlatego zalecam samodzielną ocenę. Jeśli czujecie się świetnie można czekać ze zdjęciami prawie do końca. W innej sytuacji zapraszam trochę wcześniej.

co obejmuje retusz skóry?

Ponieważ na studyjnych sesjach ciążowych zazwyczaj odsłania się sporo ciała to retusz obejmuje cała widoczną na zdjęciach skórę. W ramach retuszu usuwam niedoskonałości “chwilowe” oraz trwałe (typu blizny). Delikatnie wygładzam skórę i poprawiam jej koloryt.

pakiet brzuszek + maluszek

Wszystkim panią przychodzącym na sesję ciążową oferuję pakiet Brzuszek + Maluszek, czyli -25% rabatu na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. Jest to niezobowiazujace zaproszenie, rozliczane dopiero przy zakupie sesji noworodkowej.

jaki strój?

Dysponuję koronkowymi tunikami w kolorze białym i czarnym oraz lejącymi materiałami w czterech kolorach. Na sesjach ciążowych super też się sprawdzają zestawy typu: bielizna + wełniany sweter, bielizna + koszula lub dżinsowa kurtka lub poprostu “mała czarna”.