sesje ciążowe domowe, studyjne i plenerowe

Sesja ciążowa ma aż trzy możliwe lokalizacje: u mnie w studio, w plenerze i u Ciebie w domu. Wybór należy do Ciebie i po części do pogody. Sesję najlepiej wykonać w okresie gdy Twój brzuszek jest już dobrze widoczny ale nadal czujesz się komfortowo. Dla tych którzy zdecydują się wrócić do mnie na sesję noworodkową przygotowałam Pakiet Brzuszek + Maluszek -25% zniżki na dowolny rodzaj sesji noworodkowej.

chętnie odpowiem na twoje pytania
zamów sesję w prezencie

CO DOBRZE WIEDZIEĆ O STUDYJNEJ
SESJI CIĄŻOWEJ

kiedy wykonać sesję?

Sesję ciążową najlepiej jest wykonać w momencie gdy brzuszek jest już solidnie duży. Ale jeszcze ważniejsze od brzuszka jest samopoczucie przyszłej mamy. Dlatego zalecam samodzielną ocenę. Jeśli czujecie się świetnie można czekać ze zdjęciami prawie do końca. W innej sytuacji zapraszam trochę wcześniej. 

co obejmuje retusz skóry?

Ponieważ na studyjnych sesjach ciążowych zazwyczaj odsłania się sporo ciała to retusz obejmuje cała widoczną na zdjęciach skórę. W ramach retuszu usuwam niedoskonałości “chwilowe” oraz trwałe (typu blizny). Delikatnie wygładzam skórę i poprawiam jej koloryt.

pakiet brzuszek + maluszek

Wszystkim panią przychodzącym na sesję ciążową oferuję pakiet Brzuszek + Maluszek, czyli -25% rabatu na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. Jest to niezobowiązujące zaproszenie, rozliczane dopiero przy zakupie sesji noworodkowej.

kiedy rezerwować sesję?

Dysponuję koronkowymi tunikami w kolorze białym i czarnym oraz lejącymi materiałami w czterech kolorach. Na sesjach ciążowych super też się sprawdzają zestawy typu: bielizna + wełniany sweter, bielizna + koszula lub dżinsowa kurtka lub po prostu “mała czarna”.