sesje ciążowe studyjne, domowe i plenerowe

Sesja ciążowa, to zazwyczaj w tym momencie zaczyna się nasza współpraca. Na początek, więc opiszę kilka istotnych szczegółów.

Moim priorytetem jest przedstawić Cię w piękny ale jednocześnie naturalny sposób. Ponieważ Twoje zadowolenie z efektów współpracy jest moją wizytówką, wkładam więc całe serce w to abyś była zachwycona.

Sesję najlepiej wykonać w okresie gdy Twój brzuszek jest już dobrze widoczny ale nadal czujesz się komfortowo. Zależy mi na tym aby sesja zdjęciowa była dla Ciebie miłym przeżyciem.

Przed sesją odbywamy konsultacje telefoniczne, na których ustalamy szczegóły sesji, kolorystykę i ubiór. Moim priorytetem jest przedstawić Cię w najpiękniejszy ale jednocześnie naturalny sposób.

Sesja ciążowa ma aż trzy możliwe lokalizacje: u mnie w studio, w plenerze lub u Ciebie w domu. Wybór należy do Ciebie i po części do pogody 🙂

Jeśli zdecydujesz się wrócić do mnie na sesję noworodkową otrzymasz Pakiet Brzuszek + Maluszek -25% zniżki na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. 

Więcej informacji znajdziesz poniżej oraz w zakładce O SESJI

sprawdź ofertę
zamów sesję w prezencie

Lokalizacja Studia

ul. Grażyny 18/4
80-438 Gdańsk

Telefon

791-068-444

godziny studyujne

pon-so 9.00-17.00

Godziny poza studio

pon-so do ustalenia

wyślij
wiadomość

CO DOBRZE WIEDZIEĆ O
SESJI CIĄŻOWEJ

kiedy wykonać sesję ciążową?

Sesję ciążową najlepiej jest wykonać w momencie gdy Twój brzuszek jest już jednoznacznie zaokrąglony. Ale jeszcze ważniejsze od brzuszka jest Twoje samopoczucie.  Zachęcam żeby nie czekać do ostatniego tygodnia, ponieważ maleństwo może spłatać figla i przyjść na świat wcześniej.

co obejmuje retusz skóry?

Ponieważ na studyjnych sesjach ciążowych zazwyczaj odsłania się sporo ciała to retusz obejmuje cała widoczną na zdjęciach skórę. W ramach retuszu usuwam niedoskonałości “chwilowe” oraz trwałe (typu blizny). Delikatnie wygładzam skórę i poprawiam jej koloryt.

pakiet brzuszek + maluszek -25%

Po wykonanej u mnie sesji ciążowej, otrzymujesz ode mnie zaproszenie na sesję noworodkową ze zniżką -25%. Jest to niezobowiązujące zaproszenie, rozliczane dopiero przy zakupie sesji noworodkowej.

Jaki strój na sesję ciążową?

Sesje ciążowe oraz wszystkie pozostałe, wykonuję w minimalistycznym stylu bez zbędnych akcesoriów i wydumanych stylizacji. Studyjna garderoba jest do Twojej dyspozycji, ale jeśli sobie życzysz, możesz wystąpić w swoich rzeczach, to wszystko ustalamy na konsultacjach przed sesją. Przed sesją ustalamy kolorystykę i doprecyzowujemy stylistykę sesji, przekazuję Ci wszystkie niezbędne informacje.

kiedy rezerwować sesję?

Zachęcam do tego aby sesję rezerwować min. z  miesięcznym wyprzedzeniem. Wtedy masz gwarancję, że Twój termin będzie dostępny. Jeśli pomysł na sesję wpadł Ci w ostatnim momencie, to warto zadzwonić, czasami zdarza się, że ktoś zwolni termin i sesja “last minute” jest dostępna.