sesje noworodkowe i niemowlęce domowe i studyjne

Sesja noworodkowa może być wykonana u mnie w studio lub u Was w domu. Bez względu na lokalizację zalecam aby wykonać ją do 14 dnia życia maluszka. W tym okresie maleństwo jeszcze dużo śpi i ma głęboki dystans do otoczenia. 

Sesja niemowlęca dla słodziaków powyżej 21 dnia życia. Dla starszaków scenariusz jest taki sam jak dla noworodków. Zarówno na sesjach studyjnych jak i domowych, staram się zrealizować ułożenia z sesji noworodkowej. Różnica polega na tym, że niemowlęta: są większe, bardziej aktywne i zaczynają mieć swoje zdanie :). Dlatego efekt takich sesji jest bardziej indywidualny, co nie ujmuje mu słodkości. 

sprawdź ofertę
zamów sesję w prezencie

Lokalizacja Studia

ul. Grażyny 18/4
80-438 Gdańsk

Telefon

791-068-444

godziny studyujne

pon-so 9.00-17.00

Godziny poza studio

pon-so do ustalenia

wyślij
wiadomość

CO DOBRZE WIEDZIEĆ O STUDYJNEJ
SESJI NOWORODKOWEJ

czy tylko maluszek?

Na sesji studyjnej noworodkowej wykonuję również zdjęcia maleństwa z rodzicami i rodzeństwem. Sesję zaczynamy od takich właśnie zdjęć. Potem rodzice odpoczywają a ja z maluszkiem kontynuuję sesję. Stylistykę zdjęć z rodzicami ustalamy na konsultacjach przed sesją. Możemy wybrać aranżację w maślankowej bieli, szarościach, brązach lub czerni.

ile trwa sesja?

Czas trwania sesji noworodkowej zależy głownie od apetytu maleństwa. Ponieważ właśnie na karmieniu schodzi najwięcej czasu. Sesja dzieli się na dwie części. Część rodzinną i część indywidualną maluszka. Cała sesja noworodkowa zazwyczaj mieści się w trzech godzinach.

co zabrać dla maleństwa?

Posiadam ubranka i akcesoria dla maluszka potrzebne do sesji noworodkowej. Dorosłym zalecam ubrać się neutralnie i w spójnym stylu. Na konsultacjach przed sesją ustalamy wszystkie szczegóły ubioru. Proszę też pamiętać o smoczku, pieluszkach i mleku.

ile dni ma maluszek?

Jeśli zależy Wam na pozowanych zdjęciach maluszka, ważne aby zaplanować sesję do 21 dnia życia maleństwa. Starsze maluszki są bardziej aktywne i ciekawe otoczenia. Co wcale nie wyklucza pięknego pozowania. Przy starszakach dostosowuję się indywidualnie do każdego temperamentu. Takie sesje są bardziej niepowtarzalne. Serdecznie zapraszam wszystkie słodziaki od 01 do 99 lat 🙂

kiedy rezerwować sesję?

Oczywiście zachęcam wszystkie ciężarne Klientki do skorzystania z pakietu Brzuszek + Maluszek, czyli -25% rabatu na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. Wtedy sesję noworodkową rezerwujemy już na sesji ciążowej. Pozostałe Panie też namawiam aby rezerwować termin sesji ok. miesiąc wcześniej.