sesje noworodkowe i niemowlęce domowe i studyjne

Sesja noworodkowa może być wykonana u mnie w studio lub u Was w domu. Bez względu na lokalizację zalecam aby wykonać ją do 14 dnia życia maluszka. W tym okresie maleństwo jeszcze dużo śpi i ma głęboki dystans do otoczenia. 

Sesja niemowlęca dla słodziaków powyżej 21 dnia życia. Dla starszaków scenariusz jest taki sam jak dla noworodków. Zarówno na sesjach studyjnych jak i domowych, staram się zrealizować ułożenia z sesji noworodkowej. Różnica polega na tym, że niemowlęta: są większe, bardziej aktywne i zaczynają mieć swoje zdanie :). Dlatego efekt takich sesji jest bardziej indywidualne, co nie ujmuje mu słodkości.

chętnie odpowiem na twoje pytania
zamów sesję w prezencie

CO DOBRZE WIEDZIEĆ O STUDYJNEJ
SESJI NOWORODKOWEJ

czy tylko maluszek?

Na sesji studyjnej noworodkowej wykonuję również zdjęcia maleństwa z rodzicami i rodzeństwem. Sesję zaczynamy od takich właśnie zdjęć. Potem rodzice odpoczywają a ja z maluszkiem kontynuuję sesję.

ile trwa sesja?

Czas trwania sesji noworodkowej zależy głownie od apetytu maleństwa. Ponieważ właśnie na karmieniu schodzi najwięcej czasu. Pierwsza część, czyli sesja rodzinna trwa krótko, ok. 30 min i po niej tata z rodzeństwem mogą wrócić do domu. Cała sesja noworodkowa zazwyczaj mieści się w trzech godzinach.

co zabrać dla maleństwa?

Posiadam ubranka i akcesoria dla maluszka potrzebne do sesji noworodkowej. Na Waszą sesję przygotowuję indywidualnie dwie stylizacje (w tym ok. 4 ustawienia). Dorosłym zalecam ubrać się neutralnie i w spójnym stylu. Proszę też pamiętać o smoczku, pieluszkach i mleku.

ile dni ma maluszek?

W sesjach studyjnych noworodkowych, zwanych też pozowanymi, bardzo ważny jest “wiek” maleństwa. Sesje wykonuję do 21 dnia życia ale zalecam aby maleństwo nie miało więcej niż 14 dni. Starsze maluszki są bardziej aktywne i ciekawe otoczenia. Wszystkie malutkie starszaki namawiam na naturalne sesje w domu.

kiedy rezerwować sesję?

Oczywiście zachęcam wszystkie ciężarne Klientki do skorzystania z pakietu Brzuszek + Maluszek, czyli -25% rabatu na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. Wtedy sesję noworodkową rezerwujemy już na sesji ciążowej. Pozostałe Panie też namawiam aby rezerwować termin sesji ok. miesiąc wcześniej.