sesje plenerowe rodzinne i ciążowe

W plenerze najczęściej wykonuję sesje rodzinne i ciążowe. Ale tak naprawdę są przeznaczone dla każdego kto lubi kontakt z naturą. Mogą mieć formę sesji narzeczeńskich oraz dla zakochanych. Podczas każdej sesji plenerowej, część zdjęć wykonuję w formie reportażu. Ale zawsze pamiętam również o zdjęciach portretowych.

chętnie odpowiem na twoje pytania
zamów sesję w prezencie

często zadawane pytania dotYCZĄCE
SESJI PLENEROWYCH

kto bierze udział w sesji?

Sesja plenerowa może mieć wiele form. Zazwyczaj jest to reportaż ze wspólnego spaceru, uzupełnione zdjęciami portretowymi. To Wy decydujecie ile osób pojawi się na zdjęciach. Na konsultacjach przed sesją omawiamy jej formę oraz spodziewany efekt.

jak się ubrać?

Najważniejsze jest to aby ubrać się odpowiednio do pogody. Równie ważne jest aby wszystkie osoby biorące udział w sesji ubrane były w tm samym stylu i podobnej kolorystyce. Lepiej jest unikać mocnych kolorów i wzorów.

jeśli nie będzie pogody?​

Jeśli pogoda będzie naprawdę fatalna to poprostu przełożymy sesję. Ale tak naprawdę utródnienia wyzwalają kreatywność, dzięki której powstają wyjątkowe zdjęcia.

czy możemy zabrać psa?

Sama mam psa i kota w domu, dlatego zachęcam Was do zabierania swoich pupili na sesję. Zdjęcia ze zwierzętami nabierają dodatkowej energii.

o której godzinie?

Są dwie zalecane pory: godzina po wschodzie słońca i godzina przed zachodem. Czyli tzw. złota godzina. Ja z wiadomych względów wybieram porę popołudniową. Ale tak naprawdę przy odrobinie starania piękne zdjęcia wychodzą nawet w południe (chociaż to ostateczność).