rodzinne sesje plenerowe

Naturalna fotografia plenerowa to indywidualne lub grupowe portrety na łonie natury. Lub wprost przeciwnie reportaż pełen akcji ze wspólnych chwil spędzonych na świeżym powietrzu. Przede wszystkim ogranicza nas tylko wyobraźnia:) Wbrew powszechnej opinii najłatwiej robi się zdjęcia w dni pochmurne. Ponieważ wtedy światło jest łagodne i nie tworzą się ostre cienie na twarzach. Ale kto powiedział, że musi być łatwo, bardzo ciekawe efekty daje fotografowanie w trudnych warunkach. Ja osobiście uwielbiam zdjęcia robione pod słońce i wiele takich możecie zobaczyć w tej galerii. Jeśli macie ochotę na sesję w deszczu z radością podejmę się tego wyzwania:). Napisz do mnie o swoich pomysłach na plener…

zadzwoń    791  068  444

Wasze pytania dot. rodzinnych sesji plenerowych

kto bierze udział w sesji?

Sesje plenerowe są dedykowane dla całej rodziny ale również dla par zakochanych. W plenerze super sprawdzaja się sesje ciążowe, indywidualne i z partnerem. Często też wykonuję plenerowe portrety dziecięce.

jak się ubrać?

Najważniejsze jest to aby ubrać się odpowiednio do pogody. Równie ważne jest aby wszystkie osoby biorące udział w sesji ubrane były w tm samym stylu i podobnej kolorystyce. Lepiej jest unikać mocnych kolorów i wzorów.

jeśli nie będzie pogody?

Jeśli pogoda będzie naprawdę fatalna to poprostu przełożymy sesję. Ale tak naprawdę utródnienia wyzwalają kreatywność, dzięki której powstają wyjątkowe zdjęcia.

czy możemy zabrać psa?

Sama mam psa i kota w domu, dlatego zachęcam Was do zabierania swoich pupili na sesję. Zdjęcia ze zwierzętami nabierają dodatkowej energii.

o której godzinie?

Są dwie zalecane pory: godzina po wschodzie słońca i godzina przed zachodem. Czyli tzw. złota godzina. Ja z wiadomych względów wybieram porę popołudniową. Ale tak naprawdę przy odrobinie starania piękne zdjęcia wychodzą nawet w południe (chociaż to ostateczność).

Back to Top