sesje rodzinne DOMOWe

Naturalna fotografia rodzinna to uchwycenie bliskości między członkami rodzinny, parami jak również przyjaciółmi… Ponad to chciałabym w niej pokazać łączące Was uczucia i bliskość.  Sesja rodzinna w domu to przede wszystkim intymność, czyli to co sami chcecie pokazać. Sesje naturalne a w tym sesje rodzinne, noworodkowe i ciążowe wykonuję u Was w domu lub innym umówionym miejscu. Stylistyka naturalnych, lifestylowych sesji idealnie nadaje się również do sesji brzuszkowych. W takich sesjach bardzo ważne jest światło naturalne czyli zastane u Was w domu. Dlatego dobrze jeśli możecie przygotować więcej miejsc przy oknie, ponieważ tam powstaje większość zdjęć.

zadzwoń    791  068  444

często zadawane pytania dot. naturalnej sesji rodzinnej

kto bierze udział w sesji?

Naturalna sesja rodzinna zazwyczaj odbywa się u Was w domu. To Wy decydujecie kto bierze w niej udział. Sesja rodzinna może mieć intymny charakter. Może mieć formę sesji noworodkowej, dziecięcej lub dla dużej rodziny.

jak przygotować mieszkanie?

Zdjęcia wykonuję jak najbliżej okna, ponieważ uważam że naturalne światło jest nie do przecenienia. Dlatego dobrze jest przewidzieć tam trochę więcej miejsca. Zalecam pochować “przeszkadzajki” czyli kable, pranie i inne nieatrakcyjne elementy wystroju:)

jak się ubrać?

Najlepiej ubrać się tak żebyście podobali się sobie na zdjeciach:). Ale ważne też jest unikanie ostrych kolorów i wzorów, które odciągają uwagę od tematu sesji. Zalecam aby cała rodzina ubrana była w spójnym stylu i kolorystyce.

nie potrafimy pozować

Wiele osób martwi się tym, że nie potrafi pozować. I może to nawet lepiej bo piękne są naturalne, niepozowane sesje rodzinne :). A tak na serio podpowiadam Wam sprawdzone ustawienia, przeplatamy je Waszymi pomysłami i zamim sie spostrzeżecie jest już po sesji zdjeciowej.

ile zdjęć otrzymamy?

Przekazuję Wam w formie drukowanej i elektronicznej tyle zdjęć ile jest w wybranym pakiecie. Ponad to kilka dni po sesji zdjęciowej udostępniam galerię ujęć spośród której wybieracie te które mają być obrobione i wydrukowane. Jeśli chcielibyście otrzymać więcej zdjęć, zawsze można zwiększyć pakiet lub dokupić pojedyncze zdjęcia. Niestety nie przekazuję zdjęć nie obrobionych.

kiedy będą zdjęcia?

Kilka dni po sesji zdjęciowej przesyłam Wam link go galerii abyście mogli sami wybrać zdjęcia do obróbki. Ja potrzebuję ok. tygodnia na obróbkę i wydruk zdjęć. Zazwyczaj do odbioru zdjęć mija 14dni.