sesje rodzinne PLENEROWE

Sesja rodzinna plenerowa to po prostu wspólny spacer. Ganianie za dziećmi i stawanie na rzęsach żeby miały dobry humor 🙂 W każdą sesję w plenerze wplatam również kilka portretów indywidualnych i rodzinnych.

zadzwoń    791  068  444

Wasze pytania dot. rodzinnych sesji plenerowych

kto bierze udział w sesji?

Sesje plenerowe są dedykowane dla całej rodziny ale również dla par zakochanych. W plenerze super sprawdzaja się sesje ciążowe, indywidualne i z partnerem. Często też wykonuję plenerowe portrety dziecięce.

jak się ubrać?

Najważniejsze jest to aby ubrać się odpowiednio do pogody. Równie ważne jest aby wszystkie osoby biorące udział w sesji ubrane były w tm samym stylu i podobnej kolorystyce. Lepiej jest unikać mocnych kolorów i wzorów.

jeśli nie będzie pogody?

Jeśli pogoda będzie naprawdę fatalna to poprostu przełożymy sesję. Ale tak naprawdę utródnienia wyzwalają kreatywność, dzięki której powstają wyjątkowe zdjęcia.

czy możemy zabrać psa?

Sama mam psa i kota w domu, dlatego zachęcam Was do zabierania swoich pupili na sesję. Zdjęcia ze zwierzętami nabierają dodatkowej energii.

o której godzinie?

Są dwie zalecane pory: godzina po wschodzie słońca i godzina przed zachodem. Czyli tzw. złota godzina. Ja z wiadomych względów wybieram porę popołudniową. Ale tak naprawdę przy odrobinie starania piękne zdjęcia wychodzą nawet w południe (chociaż to ostateczność).