sesje rodzinne studyjne, domowe i plenerowe

Sesje rodzinne zazwyczaj mają formę naturalnych sesji reportażowych. Zależy mi na  luźnej atmosferze i Waszej dobrej zabawie. Na zdjęciach bardzo ważne są emocje, więc staram się je w Was wyzwalać. Oczywiście tylko te pozytywne 🙂

chętnie odpowiem na twoje pytania
zamów sesję w prezencie

często zadawane pytania dotYCZĄCE
naturalnej sesji rodzinnej

kto bierze udział w sesji?

Naturalna sesja rodzinna zazwyczaj odbywa się u Was w domu. To Wy decydujecie kto bierze w niej udział. Sesja rodzinna może mieć intymny charakter. Może mieć formę sesji noworodkowej, dziecięcej lub dla dużej rodziny.

jak przygotować mieszkanie?

Zdjęcia wykonuję jak najbliżej okna, ponieważ uważam że naturalne światło jest nie do przecenienia. Dlatego dobrze jest przewidzieć tam trochę więcej miejsca. Zalecam pochować “przeszkadzajki” czyli kable, pranie i inne nieatrakcyjne elementy wystroju:)

W CO SIĘ UBRAĆ?

Najlepiej ubrać się tak żebyście podobali się sobie na zdjeciach:). Ale ważne też jest unikanie ostrych kolorów i wzorów, które odciągają uwagę od tematu sesji. Zalecam aby cała rodzina ubrana była w spójnym stylu i kolorystyce.

nie potrafimy pozować​

Wiele osób martwi się tym, że nie potrafi pozować. I może to nawet lepiej bo piękne są naturalne, niepozowane sesje rodzinne :). A tak na serio podpowiadam Wam sprawdzone ustawienia, przeplatamy je Waszymi pomysłami i zamim sie spostrzeżecie jest już po sesji zdjeciowej.

.

ile zdjęć otrzymamy?

Przekazuję Wam w formie drukowanej i elektronicznej tyle zdjęć ile jest w wybranym pakiecie. Ponad to kilka dni po sesji zdjęciowej udostępniam galerię ujęć spośród której wybieracie te które mają być obrobione i wydrukowane. Jeśli chcielibyście otrzymać więcej zdjęć, zawsze można zwiększyć pakiet lub dokupić pojedyncze zdjęcia. Niestety nie przekazuję zdjęć nie obrobionych.

kiedy będą zdjęcia?

Kilka dni po sesji zdjęciowej przesyłam Wam link go galerii abyście mogli sami wybrać zdjęcia do obróbki. Ja potrzebuję ok. tygodnia na obróbkę i wydruk zdjęć. Zazwyczaj do odbioru zdjęć mija 14dni.