sesje rodzinne studyjne, domowe i plenerowe

Sesje rodzinne zazwyczaj mają formę naturalnych sesji reportażowych. Zależy mi na  luźnej atmosferze i Waszej dobrej zabawie. Na zdjęciach bardzo ważne są emocje, więc staram się je w Was wyzwalać. Oczywiście tylko te pozytywne 🙂

sprawdź ofertę
zamów sesję w prezencie

Lokalizacja Studia

ul. Grażyny 18/4
80-438 Gdańsk

Telefon

791-068-444

godziny studyujne

pon-so 9.00-17.00

Godziny poza studio

pon-so do ustalenia

wyślij
wiadomość

często zadawane pytania dotYCZĄCE
naturalnej sesji rodzinnej

kto bierze udział w sesji?

Naturalna sesja rodzinna może odbywać się u Was w domu lub w studio. To Wy decydujecie kto bierze w niej udział. Sesja rodzinna może mieć intymny charakter. Może mieć formę sesji noworodkowej, dziecięcej lub dla dużej rodziny.

Parę słów o sesji studyjnej.

Na sesję studyjną jedyne co musicie przygotować to uśmiech i ubranie we wcześniej ustalonej kolorystyce. Zalecam też przed sesją wyspać się wygodnie i nawodnić ciało. Będę miała wtedy mniej pracy przy retuszu (żart 🙂 Cała reszta będzie na Was czekać na miejscu.

Parę słów o sesji domowej.

Sesja domowa ma charakter lifestyle. Od Was zależy jak dużo swojej codzienności chcecie pokazać na zdjęciach. W zależności od zaaranżowania przestrzenia możemy osiągnąć efekt od reportażu po prawie klimat studyjny. Wszystko ustalimy wspólnie na konsultacjach przed sesją.

kto bierze udział w sesji?

Naturalna sesja rodzinna może odbywać się u Was w domu lub w studio. To Wy decydujecie kto bierze w niej udział. Sesja rodzinna może mieć intymny charakter. Może mieć formę sesji noworodkowej, dziecięcej lub dla dużej rodziny.

jak przygotować mieszkanie?

Zdjęcia wykonuję jak najbliżej okna, ponieważ uważam że naturalne światło jest nie do przecenienia. Dlatego dobrze jest przewidzieć tam trochę więcej miejsca. Zalecam pochować “przeszkadzajki” czyli kable, pranie i inne nieatrakcyjne elementy wystroju:)

W CO SIĘ UBRAĆ?

Najlepiej ubrać się tak żebyście podobali się sobie na zdjęciach:). Ale ważne też jest unikanie ostrych kolorów i wzorów, które odciągają uwagę od tematu sesji. Zalecam aby cała rodzina ubrana była w spójnym stylu i kolorystyce.

nie potrafimy pozować​

Wiele osób martwi się tym, że nie potrafi pozować. I może to nawet lepiej bo piękne są naturalne, niepozowane sesje rodzinne :). A tak na serio podpowiadam Wam sprawdzone ustawienia, przeplatamy je Waszymi pomysłami i zamim sie spostrzeżecie jest już po sesji zdjeciowej.

.

ile zdjęć otrzymamy?

Przekazuję Wam w formie drukowanej i elektronicznej tyle zdjęć ile jest w wybranym pakiecie. Ponad to kilka dni po sesji zdjęciowej udostępniam galerię ujęć spośród której wybieracie te które mają być obrobione i wydrukowane. Jeśli chcielibyście otrzymać więcej zdjęć, zawsze można zwiększyć pakiet lub dokupić pojedyncze zdjęcia. Niestety nie przekazuję zdjęć nie obrobionych.

kiedy będą zdjęcia?

Kilka dni po sesji zdjęciowej przesyłam Wam link go galerii abyście mogli sami wybrać zdjęcia do obróbki. Ja potrzebuję ok. tygodnia na obróbkę i wydruk zdjęć. Zazwyczaj do odbioru zdjęć mija 14dni.