sesje NOWORODKOWE studyjne

Studyjne zdjęcia noworodkowe to pierwsze zdjęcia Waszego maluszka, które wykonywane są do 21 dnia życia ze względu na szybki rozwój maluszka. Jednak zalecany wiek to do 14 dnia. Ponieważ dzieci z każdym dniem stają się coraz bardziej aktywne i ruchliwe oraz coraz silniej manifestują swoją osobowość, dlatego przy starszych maleństwach wykonanie zdjęć takich jak w tej galerii może okazać się niemożliwe. Zdjęcia wykonuję w kilku stylizacjach, zazwyczaj są to dwa przebrania i dwa lub trzy ułożenia. Ponad to każda sesja noworodkowa zawiera również zdjęcia z rodzicami i rodzeństwem. Sesje stylizowane – pozowane, takie jak widoczne w poniższej galerii, wykonuję wyłącznie u mnie w studio. 

zadzwoń    791  068  444

co dobrze wiedzieć o studyjnej sesji noworodkowej

czy tylko maluszek?

Na sesji studyjnej noworodkowej wykonuję również zdjęcia maleństwa z rodzicami i rodzeństwem. Sesję zaczynamy od takich właśnie zdjęć. Potem rodzice odpoczywają a ja z maluszkiem kontynuuję sesję.

ile trwa sesja?

Czas trwania sesji noworodkowej zależy głownie od apetytu maleństwa. Ponieważ właśnie na karmieniu schodzi najwięcej czasu. Pierwsza część, czyli sesja rodzinna trwa krótko, ok. 30min i po niej tata z rodzeństwem mogą wrócić do domu. Cała sesja noworodkowa zazwyczaj mieści się w trzech godzinach.

co zabrać dla maleństwa?

Posiadam ubranka i akcesoria dla maluszka potrzebne do sesji noworodkowej. Na Waszą sesję przygotowuję indywidualnie dwie stylizacje (w tym ok. 4 ustawienia). Dorosłym zalecam ubrać się neutralnie i w spójnym stylu. Proszę też pamiętać o smoczku, pieluszkach i mleku.

ile dni ma maluszek?

W sesjach studyjnych noworodkowych, zwanych też pozowanymi, bardzo ważny jest “wiek” maleństwa. Sesje wykonuję do 21 dnia życia ale zalecam aby maleństwo nie miało więcej niż 14 dni. Starsze maluszki są bardziej aktywne i ciekawe otoczenia. Wszystkie malutkie starszaki namawiam na naturalne sesje w domu.

kiedy rezerwować sesję?

Oczywiście zachęcam wszystkie ciężarne Klientki do skorzystania z pakietu Brzuszek + Maluszek, czyli -25% rabatu na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. Wtedy sesję noworodkową rezerwujemy już na sesji ciążowej. Pozostałe Panie też namawiam aby rezerwować termin sesji ok. miesiąc wcześniej.