ważne informacje o sesji

Uważam, że wiedza daje spokój i poczucie bezpieczeństwa. Będąc zrelaksowanym ładniej wychodzi się na zdjęciach 🙂  dlatego zachęcam do zapoznania się z poniższymi informacjami. Starałam się pisać zwięźle, bo komu chce się czytać instrukcje. Jeśli więc coś pominęłam, nie wahaj się zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwieję resztę Twoich wątpliwości. 

WARTO PRZECZYTAĆ

ŻEBY WIEDZIEĆ

 

Dane do przelewu: Danuta Szafrańska 96 1140 2004 0000 3502 3183 3337

Tytuł: Imię i nazwisko oraz data sesji.

 1. Podczas umawiania sesji proszę o podanie Twojego Imienia, Nazwiska, nr telefonu oraz e-maila, potrzebuję ich wyłącznie do kontaktu z Tobą oraz późniejszego przekazania zdjęć.

 2. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. Przed sesją otrzymasz link do Regulaminu mailem.

 3. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem stylu, sposobu kadrowania fotografii jaką wykonuję oraz obróbki.

 4. Przed sesją ustalamy wspólnie styl i kolorystykę sesji oraz ubiór osób biorących udział w sesji. Efekt widoczny na zdjęciach zależny jest również od Waszego zastosowania się do zaleceń.

 5. Zawsze bardzo się staram żeby dzieci oraz dorośli biorący udział w sesji czuli się swobodnie, jednak nie jestem w stanie wziąć odpowiedzialności za Wasz nastrój, który również będzie widoczny na zdjęciach.

 6. Rozliczenie za sesję następuje w dniu jej wykonania, po sesji; gotówką na miejscu lub po powrocie do domu przelewem. Wystawiam paragon fiskalny. Do dalszej pracy nad zdjęciami przystępuję po w/w rozliczeniu.

 7. Do 7 dni po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, gdzie będą się znajdować zdjęcia po selekcji, spośród których Sama/Sam możesz wybrać te, które będą poddane finalnej obróbce i wydrukowane. W galerii będzie ok. 10-20 zdjęć więcej niż w wybranym pakiecie. Po zatwierdzeniu przez Ciebie wyboru w galerii, otrzymuję maila z wybranymi zdjęciami i rozpoczynam dalszą pracę nad nimi. W tym momencie nie ma już możliwości zmiany wyboru lub zgłaszania uwag. Można domówić dodatkowe zdjęcia.

 8. Jeśli po zapoznaniu się z galerią, będziesz chciała/ał otrzymać więcej zdjęć, można dokupić pojedyncze sztuki (cennik wg. pakietu) lub dopłacić do wyższego pakietu. Dane do przelewu pod regulaminem. 
 9. Wybrane zdjęcia przekazuję 2-3tyg. od dokonania przez Ciebie wyboru. Zdjęcia przekazuję wydrukowane 15/23cm oraz w wersji elektronicznej (jpg) umożliwiającej wydruk 15/23cm. Jeśli chciałabyś/chciałbyś wydrukować zdjęcie w większym formacie, możesz zamówić je u mnie lub wykupić plik cyfrowy w pełnym formacie (jpg).

 10. Przekazanie zdjęć następuje w studio przy ul. Grażyny 18/4 w Gdańsku lub przy ul. Bieszkowickiej 18 w Gdańsku. Po wcześniejszym ustaleniu. Zdjęcia mogą zostać wysłane kurierem na podany adres, wcześniej należy opłacić koszt wysyłki 15zł oraz podać adres mailowo. 
 11. Nie udostępniam zdjęć nieobrobionych.

 12. Proszę o przybycie na sesję, wyłącznie osób zdrowych. W przypadku choroby proszę o przełożenie terminu sesji.

 13. Proszę o punktualne przybycie na sesję. Przy spóźnieniu do 15min, czas spóźnienia zostanie odjęty od czasu sesji, po upływie 15min sesja zostaje anulowana. Oczywiście los płata figle dlatego w takiej sytuacji zawsze warto zadzwonić.

 14. Proszę o przybycie na sesję wyłącznie osób biorących udział w sesji. Jeśli Twoja sytuacja wymaga innej organizacji proszę ustalmy to przed sesją.

 15. Jedna sesja studyjna,  wieloosobowa,  przeznaczona jest dla jednej rodziny (rodzice+dzieci, para). Jeśli marzy się Tobie sesja dwu-rodzinna, to każda rodzina zobowiązana jest wykupić swój pakiet sesji.

Losu nie da się zamknąć w 15pkt. dlatego zawsze zachęcam do rozmowy.

 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.

 2. Sesję ciążową warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.

 3. Tydzień ciąży, w którym się znajdujesz nie jest tak istotny jak to jak się czujesz i wyglądasz. Dlatego wybierając datę sesji kieruj się tym czy Twój brzuszek będzie już jednoznacznie widoczny ale bardzo ważne jest również Twoje samopoczucie. Dlatego czasami nie warto czekać, aż do samego końca.

 4. Na sesjach plenerowych oraz domowych występujecie we własnych strojach. Takie sesje mają reportażowy styl, różniący się od sesji studyjnych. Sesje domowe i plenerowe wykonywane są przy świetle zastanym.

  Przed sesja sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie oraz daję wskazówki dot. ubioru.

 5. Na sesjach studyjnych mam do zaoferowania, ciągle rosnącą, garderobę. Przed sesją, podczas konsultacji, ustalamy styl i kolorystykę zdjęć, dlatego zachęcam również do przyniesienia kliku swoich strojów. Oczywiście wszystko ustalamy wcześniej.

 6. W sesji może brać udział twój mąż/partner/przyjaciel, mile widziane są również starsze dzieci. Wszystko zależy od stylu sesji jaki się Tobie podoba. Skład osobowy również ustalamy na konsultacjach przed.

 7. Nie mam nic przeciwko zwierzętom na sesji. Do tej pory udział w sesjach brały tylko psy i koty ale w plenerze SKY IS THE LIMIT 🙂

To co mi może się wydawać oczywiste u Ciebie może wzbudzać wątpliwości. Dlatego zachęcam, jeśli coś nie jest jasne, zadzwoń, napisz lub zostaw swój nr tel. oddzwonię i wszystko wyjaśnię.

 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.

 2. Sesję noworodkową warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.

 3. Sesję noworodkową warto wykonać do 14 dnia życia maluszka, najpóźniej do 21dnia. W tym okresie maleństwo, zazwyczaj, jest jeszcze mało ruchliwe i chętnie zasypia. Ponieważ każdy maluszek jest inny, ma inny temperament, to efekt każdej sesji jest indywidualny.

 4. Czasami różne okoliczności uniemożliwiają umówienie się ma sesję do 14 lub 21 dnia, co nie znaczy że nie możemy osiągnąć podobnego stylu sesji u starszaków. Każde maleństwo ma inny temperament, który z każdym dnie coraz bardziej dochodzi do głosu. Dlatego efekt sesji noworodka starszaka lub niemowlęcia jest bardziej osobisty, indywidualny ale nie mniej słodki.

 5. Jeśli Twoje maleństwo ma silne kolki lub inne dolegliwości, które mogą spowodować, że sesja będzie dla niej/niego dużym stresem, zachęcam rozważ wykonanie sesji niemowlęcej, kiedy maleństwo będzie już zaaklimatyzowane na tym świecie.

 6. Sesje noworodkowe i niemowlęce wykonuję w studio lub u Was w domu.

 7. Na sesjach domowych występujecie we własnych strojach. Takie sesje mają reportażowy styl, różniący się od sesji studyjnych. Sesje domowe wykonywane są przy świetle zastanym. Przed sesja sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie oraz daję wskazówki dot. ubioru.

 8. Na sesjach studyjnych mam do zaoferowania dla maleństwa, wszystkie ubranka i dodatki, które są widoczne w mojej galerii. Kolorystykę indywidualnych zdjęć maleństwa ustalamy na konsultacjach przed sesją.

 9. Na sesji studyjnej rodzice i starsze rodzeństwo, występują w swoich strojach. Styl i kolorystykę Waszych ubrań ustalamy wcześniej.

 10. Warto zabrać dla maluszka smoczek, nawet jeśli zazwyczaj go nie używa, ponieważ w tak nietypowej sytuacji jaką jest sesja, pozwala rozładować emocje. Maluszki mogąc, skorzystać ze smoczka, szybciej się uspokajają. Smoczek pomaga również zapanować nad czkawką, która czasami się pojawia i uniemożliwia zaśnięcie.

 11. Warto pamiętać o dodatkowych pieluszkach i jedzeniu dla maleństwa.

 12. Sesję noworodkową zaczynam od zdjęć rodzinnych, na które zapraszam serdecznie również starsze rodzeństwo. Potem przechodzę do zdjęć indywidualnych maluszka. Ponieważ druga część sesji trwa ok. 1,5 godz. Zachęcam żeby w tym czasie, starsze rodzeństwo udało się wraz z Tatą na spacer. Jeśli pogoda nie sprzyja spacerom to zachęcam aby zabrać dla starszaków wciągające książeczki, gry itp., żeby były w stanie przetrwać 1,5 godz. Oczekiwanie :).

To co mi może się wydawać oczywiste u Ciebie może wzbudzać wątpliwości. Dlatego zachęcam, jeśli coś nie jest jasne, zadzwoń, napisz lub zostaw swój nr tel. oddzwonię i wszystko wyjaśnię.

 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.

 2. Sesję rodzinną warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.

 3. Sesje rodzinne wykonuję u Was w domu, w plenerze lub u mnie w studio.

 4. Na sesjach rodzinnych wszyscy występują we własnych strojach. Przed sesją, na konsultacjach daję Wam wskazówki jak się ubrać i wspólnie ustalamy kolorystykę sesji.

 5. Sesje domowe oraz plenerowe mają reportażowy styl, różniący się od sesji studyjnych. Takie sesje wykonywane są przy świetle zastanym.

 6. Przed sesja domową sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie.

 7. Na sesję plenerową, warto zabrać przekąski dla dzieci i słodkie obłaskawiacze 🙂

 8. Nie mam nic przeciwko zwierzętom na sesji. Do tej pory udział w sesjach brały tylko psy i koty ale w plenerze SKY IS THE LIMIT 🙂

To co mi może się wydawać oczywiste u Ciebie może wzbudzać wątpliwości. Dlatego zachęcam, jeśli coś nie jest jasne, zadzwoń, napisz lub zostaw swój nr tel. oddzwonię i wszystko wyjaśnię.

wyślij
wiadomość

zdjęcia / studio
Sprawdź ofertę / Umów sesję