mini-sesja-świąteczna-Gdańsk

Mini Sesje Świąteczne 2021

Sesja bożonarodzeniowa w studio.

W tym roku przygotowałam dla Ciebie nową aranżację świąteczną.  Niby jest to jedna scenka ale za to bardzo elastyczna. Dająca możliwość wykonania co najmniej  czterech ustawień. Wszystko po to aby dzieci w każdym wieku wyglądały nie tylko przepięknie ale i mogły siedzieć w bezpieczny sposób. Oczywiście na Mini Sesję Świąteczną zapraszam również rodziców. 

Aranżacja bożonarodzeniowa z jednej strony jest słodka i świąteczna. Ale z drugiej strony, styl mini sesji świątecznej jest mocno osadzony w moim ukochanym nurcie minimalistycznych, naturalnych sesji. 

Jak się ubrać na Mini Sesję Świąteczną?

Jak zawsze zachęcam Cię żeby ubrać się możliwie na biało. Super sprawdzą się białe bluzki, koszule, sukienki. Jeśli lubisz zestawy ze spodniami lub spódnicą to dobrze żeby była jasna: beżowa lub szara. Kolor brązowy również ładnie wychodzi na zdjęciach. Jako kolory dodatkowe mogą się pojawić: choinkowa zieleń lub mikołajowa czerwień. Bardzo, bardzo odradzam czarny i granatowy.

Pamiętaj żeby ubrać się wygodnie, swobodnie i szczęśliwie. 

A co ze stopami? Myślę że stopy będą bardzo zadowolone jak będą mogły wystąpić w wesołych świątecznych skarpetkach. Jeśli wolisz obuwie, proszę przynieś ze sobą obuwie na zmianę dostosowane do stroju. Ze względu na porę roku, buty w których przyjdziesz będą chciały zostać  przy wejściu.

Album ze świątecznymi zdjęciami?

Po sesji otrzymujesz dostęp do galerii online. W galerii znajdą się najlepsze zdjęcia z mini sesji świątecznej. Już po selekcji i wstępnej obróbce. Sama wybierasz, te które chcesz otrzymać. Wybrane przez Ciebie zdjęcia będą miały jeszcze zrobiony retusz skóry. 

Jeśli, po zapoznaniu się z galerią zapragniesz otrzymać więcej zdjęć to z przyjemnością zapraszam Cię do przejścia na wyższy pakiet zgodnie z regularna ofertą sesji rodzinnych. Sprawdź ofertę sesji rodzinnych TU. Lub możesz zdecydować się na dobranie mniejszej ilości zdjęć.

Mini Sesja Świąteczna to również super prezent. Możesz dodatkowo zamówić foto album ze zdjęciami z sesji.  Zachęcam sprawdź oferowane dodatki do sesji, w tym fotoalbumy.

Dodatki do sesji
mini-sesja-świąteczna-Gdańsk
 
Mini Sesja Świąteczna 2021r.

HO! HO! HO! Widzimy się na Mini Sesji Świątecznej 2021r.

W tym roku oferuję:

 • 5 zdjęć jpg. + wydruki 15/23cm
 • galeria online – zdjęcia do wyboru 
 • sceneria zawierająca w sobie kilka atrakcyjnych aranżacji. Różne warianty dostosowane do wieku dzieci oraz zdjęć z rodzicami
 • sesje w tygodniu to 350zł
 • sesje w sobotę to 400zł
 • dodatkowe ujęcia 50zł/szt. lub przejście na wyższy pakiet ze stałej oferty
 • czas trwania sesji do 45min.
 

Jaki prezent pod choinkę dla babci i dziadka?

Co roku to samo pytanie, jaki wymyślić prezent dla dziadków, żeby było inaczej niż w poprzednich latach? Myślę że fotoalbum ze zdjęciami z mini sesji świątecznej wnuczków to super pomysł. Możesz rozważyć również wydruk na płótnie, który pięknie będzie wyglądał na ścianie.

Sesja w prezencie - czyli voucher na Mini Sesję Świąteczną.

A co w prezencie pod choinkę? Może np. voucher na sesję. Oczywiście nie musi to już być mini sesja świąteczna. Pod choinkę dla dowolnej osoby, możesz sprezentować zaproszenie na dowolny rodzaj sesji zdjęciowej. Voucher jest ważny  sześć miesięcy. Sprawdź więcej szczegółów vouchera TU.

Oferta na mini sesje świąteczne

Czy w Mini Sesji Świątecznej może brać udział pies?

Jeśli marzy się Tobie mini sesja świąteczna z pupilem to oczywiście jest taka możliwość. Dodatkowy gość na sesji to koszt +50zł.

 • Zabierając psa na sesję proszę bądź pewna że jesteś w stanie nad nim zapanować w nowym miejscu. 
 • Zabierz ze sobą ściereczkę aby móc oczyścić łapy psa przed wejściem do studio. 
 • Uprzedź mnie o swojej decyzji na konsultacjach przed sesją.
 1. Podczas umawiania sesji proszę o podanie Twojego Imienia, Nazwiska, nr telefonu oraz e-maila, potrzebuję ich wyłącznie do kontaktu z Tobą oraz późniejszego przekazania zdjęć.

 2. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. 

 3. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem stylu, sposobu kadrowania fotografii jaką wykonuję oraz obróbki.

 4. Przed sesją ustalamy wspólnie ubiór osób biorących udział w sesji. Efekt widoczny na zdjęciach zależny jest również od Waszego zastosowania się do zaleceń.

 5. Proszę o przybycie na sesję wyłącznie osób biorących udział w sesji. Jeśli Twoja sytuacja wymaga innej organizacji proszę ustalmy to przed sesją. Jedna mini sesja świąteczna przeznaczona jest dla jednej rodziny (rodzice + dzieci, para). Dodatkowe osoby na sesji (w tym również pupile) to koszt +50zł

 6. Proszę o punktualne przybycie na sesję. Proszę o nie przybywanie na sesję przed czasem, ponieważ między kolejnymi sesjami świątecznymi muszę mieć czas na zdezynfekowanie i przewietrzenie studio. Przy spóźnieniu do 15min, czas spóźnienia zostanie odjęty od czasu sesji, po upływie 15min sesja zostaje anulowana. Oczywiście los płata figle dlatego w takiej sytuacji zawsze warto zadzwonić.

 7. Rozliczenie za sesję następuje w dniu jej wykonania, po sesji; gotówką na miejscu lub po powrocie do domu przelewem. Wystawiam paragon fiskalny. Do dalszej pracy nad zdjęciami przystępuję po w/w rozliczeniu.

 8. Do 7 dni po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, gdzie będą się znajdować zdjęcia po selekcji, spośród których Sama/Sam możesz wybrać te, które będą poddane finalnej obróbce i wydrukowane.  Po zatwierdzeniu przez Ciebie wyboru w galerii, otrzymuję maila z wybranymi zdjęciami i rozpoczynam dalszą pracę nad nimi. W tym momencie nie ma już możliwości zmiany wyboru lub zgłaszania uwag. Można domówić dodatkowe zdjęcia.

 9. Jeśli po zapoznaniu się z galerią, będziesz chciała/ał otrzymać więcej zdjęć, można dokupić pojedyncze sztuki (cennik wg. pakietu) lub dopłacić do wyższego pakietu. Dane do przelewu pod regulaminem. 

 10. Wybrane zdjęcia przekazuję 2-3tyg. od dokonania przez Ciebie wyboru. Zdjęcia przekazuję wydrukowane 15/21cm oraz w wersji elektronicznej (jpg). 

 11. Przekazanie zdjęć następuje w studio przy ul. Grażyny 18/4 w Gdańsku lub przy ul. Bieszkowickiej 18 w Gdańsku. Po wcześniejszym ustaleniu. Zdjęcia mogą zostać wysłane kurierem na podany adres, wcześniej należy opłacić koszt wysyłki 15zł oraz podać adres mailowo. 
 12. Nie udostępniam zdjęć nieobrobionych.

Losu nie da się zamknąć w 15pkt. dlatego zawsze zachęcam do rozmowy.

umów 
sesję