miło, że chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie

Najwięcej można się dowiedzieć podczas rozmowy. Dlatego zachęcam, zadzwoń lub pozostaw swój nr tel. oddzwonię i odpowiem na Twoje pytania. Ale zanim to zrobisz, obejrzyj portfolio i upewnij się że warto 🙂

sesja wizerunkowa

"

Fotograf rodzinny // Trójmiasto

Danka szafrańska

Witaj, nazywam się Danka Szafrańska i oprócz bycia fotografem rodzinnym jestem przede wszystkim mamą dwóch córek Leny i Mai, które często i wytrwale mi pozują:)

Fotografia daje mi spełnienie, a pasjonuje mnie w niej możliwość uchwycenia emocji, radości, ruchu lub spokoju. Sesja reportażowa jest żywiołem, ekspresją i relacją z człowiekiem. Sesje rodzinne emanują spokojem i intymnością, jak Yin i Yang uzupełniają się w moim sercu. Wykonuję sesje rodzinne, dziecięce i portretowe. Zdjęcia mogą się odbywać u Was w domu, w studio lub plenerze.

Nawet do zdjęć pozowanych staram się wpleść naturalność i nutkę lifestyluo. Ponieważ po latach to uchwycone emocje mają największą wartość i wywołują najwięcej wspomnień. Zdjęcia naturalne to dobra forma do wykonania sesji noworodkowej i dziecięcej, kiedy okazujecie czułość swoim dzieciom.  Sesje ciążowe w domowym zaciszu emanują intymnością i ciepłem. 
Fotografia pełna miłości to dla mnie uwiecznianie życia. 
Rodzinne sesje plenerowe to spacery po lesie, pocałunki na łące czy wspólne patrzenie na horyzont lub szalona walka na śnieżki….
Zapraszam do obejrzenia galerii oraz do kontaktu. 
Danka Szafrańska


ponad to

Zajmuję się dwiema dziedzinami fotografii tzn. fotografią studyjną oraz reportażową. Tym co łączy obie te skrajności jest mój styl, a przede wszystkim podejście do pracy.

sesja wizerunkowa
Danka Szafrańska portret
Danka Szafrańska portret
zdjęcia z wakacji

Lokalizacja Studia

ul. Grażyny 18/4
80-438 Gdańsk

Telefon

791-068-444

godziny studyujne

pon-so 9.00-17.00

Godziny poza studio

pon-so do ustalenia

wyślij
wiadomość