miło, że chcesz dowiedzieć się czegoś o mnie

Najwięcej można się dowiedzieć podczas rozmowy. Dlatego zachęcam, zadzwoń lub pozostaw swój nr tel. oddzwonię i odpowiem na Twoje pytania. Ale zanim to zrobisz, obejrzyj portfolio i upewnij się że warto 🙂

sesja kobieca

"

Fotograf rodzinny // Trójmiasto

Danka szafrańska

Witaj, nazywam się Danka Szafrańska i oprócz bycia fotografem rodzinnym jestem przede wszystkim mamą dwóch córek Leny i Mai, które często i wytrwale mi pozują:)

Z wykształcenia jestem architektem i przez 12 lat prowadziłam swoją autorską pracownię projektową.  Jednak uważam, że życie jest zbyt krótkie, żeby stawiać przed sobą ograniczenia, zwłaszcza gdy wiatr wieje w dobrą stronę. A jednocześnie jest zbyt długie, żeby nie spróbować wszystkiego o czym się marzy. Parę lat temu spróbowałam fotografii i wpadłam jak śliwka w kompot. Dzień, w którym skończyłam czytać instrukcję obsługi aparatu był końcem Starego i początkiem Nowego. I chciało by się powiedzieć CHWILO TRWAJ. Cieszmy się każdym dniem i spełniajmy marzenia ile się da:).


ponad to

Zajmuję się głównie fotografią ciążową, noworodkową i rodzinną ale zapraszam Cię również na sesję portretową lub Ty możesz mnie zaprosić na reportaż z uroczystości

sesja kobieca
Danka Szafrańska portret
Danka Szafrańska portret
zdjęcia z wakacji

Fotografia daje mi spełnienie, a pasjonuje mnie w niej możliwość uchwycenia emocji, radości, ruchu lub spokoju. Sesja reportażowa lub rodzinna jest żywiołem, ekspresją i relacją z człowiekiem. Sesje ciążowe i noworodkowe emanują spokojem i intymnością, jak Yin i Yang uzupełniają się w moim sercu. Wykonuję sesje noworodkowe i ciążowe ale również rodzinne i dziecięce. Zdjęcia mogą się odbywać u Was w domu, w studio lub plenerze.

Nawet do zdjęć pozowanych staram się wpleść naturalność i nutkę lifestylu. Ponieważ po latach to uchwycone emocje mają największą wartość i wywołują najwięcej wspomnień. Zdjęcia naturalne to dobra forma do wykonania sesji noworodkowej i dziecięcej, kiedy okazujecie czułość swoim dzieciom.  Sesje ciążowe emanują intymnością i ciepłem. 
Fotografia pełna miłości to dla mnie uwiecznianie życia. 
Rodzinne sesje plenerowe to spacery po lesie, pocałunki na łące czy wspólne patrzenie na horyzont lub szalona walka na śnieżki….
Zapraszam do obejrzenia galerii oraz do kontaktu. 
Danka Szafrańska

wyślij
wiadomość