Witaj, nazywam się Danka Szafrańska i oprócz bycia fotografem rodzinnym jestem przede wszystkim mamą dwóch córek Leny i Mai, które często i wytrwale mi pozują:)

Fotografia jest moją pasją, a pasjonuje mnie w niej możliwość uchwycenia emocji, radości, ruchu, spokoju. Reportaż jest żywiołem, ekspresją i relacją z człowiekiem, sesje rodzinne emanują spokojem i intymnością, jak Yin i Yang uzupełniają się w moim sercu. Zajmuję się fotografią rodzinną, dziecięcą i portretową. Sesje mogą mieć charakter reportażowy typu lifestyle lub pozowany studyjny. W studio wykonuję portrety indywidualne, grupowe lub biznesowe. Sesje odbywają się w wybranej przez Was lokalizacji lub w moim studio.

ponad to

 Zdjęcia rodzinne to nie tylko grupowe portrety ale przede wszystkim urywki z życia, uchwycone uśmiechy i pocałunki.
  Zawsze staram się namówić Was na zdjęcia typu lifestyle, ponieważ one po latach mają największą wartość i wywołują najwięcej wspomnień. Jest to doskonała formuła do wykonania sesji noworodkowej i dziecięcej, kiedy okazujecie czułość swoim dzieciom. W ten sposób można uwiecznić każdy kolejny etap w Waszym wspólnym życiu tj. sesja z okazji roczku, radość z pierwszych samodzielnych kroków, wspólny spacer lub domowe zabawy z najbliższymi. Sesje ciążowe w domowym zaciszu emanują intymnością i ciepłem. 
Fotografia pełna miłości to dla mnie uwiecznianie życia. 
Sesje plenerowe, spacery po lesie, pocałunki na łące czy wspólne patrzenie na horyzont lub szalona walka na śnieżki….
Zapraszam do obejrzenia galerii oraz do kontaktu. 
Danka Szafrańska

Jeśli masz do mnie pytania lub chcesz się tylko przywitać napisz:)

adres studio: 
Gdańsk 80-178
ul. Bieszkowicka 18
 
godziny studyjne: 
pon-pi 9.00-15.00
 
godziny poza studio: 
pon-so do ustalenia
tel: 791-068-444
biuro@fotosolo.pl
Back to Top