sesje rodzinne i ciążowe
w Domu i plenerze

Moi drodzy, przygotowałam dla Was ofertę na vouchery w wersji elektronicznej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie a jednocześnie bezpieczne. Każdy VOUCHER ma swój automatycznie generowany nr, a płatności będzie można dokonywać w bezpieczny i wygodny sposób online.

zamów sesję w prezencie

PAKIET 1

(10 zdj./400zł)

PAKIET 2

(20 zdj./600zł)

PAKIET 3

(30 zdj./800zł)

Sesja rodzinna domowa to uchwycenie bliskości między członkami rodzinny, parami, przyjaciółmi… W zaciszu domowym moŻna wykonać nie tylko sesje rodzinne ale również sesję noworodkową lub sesję brzuszkową. Zdjęcia wykonuję u Was w domu lub innym umówionym miejscu.
Rodzinne sesje plenerowe to indywidualne lub grupowe portrety na łonie natury lub wprost przeciwnie reportaż pełen akcji ze wspólnych chwil spędzonych na świeżym powietrzu. Ogranicza nas tylko wyobraźnia:) Sesja brzuszkowa w plenerze to również świetny pomysł.

PAKIET bRZUSZEK + MALUSZEK
-25%

Dla tych z Was, które po wykonanej sesji ciążowej zdecydują się na wykonanie u mnie sesji noworodkowej oferuję Pakiet Brzuszek + Maluszek, czyli -25% na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. Oferta dotyczy każdego typu sesji brzuszkowej.

Lokalizacja Studia

ul. Grażyny 18/4
80-438 Gdańsk

Telefon

791-068-444

godziny studyujne

pon-pi 9.00-15.00

Godziny poza studio

pon-so do ustalenia

wyślij
wiadomość

Nie przekazuję zdjęć nie obrobionych. Otrzymujecie ode mnie zdjęcia w wersji elektronicznej na CD oraz wydrukowane, w ilości jaką określa wybrany pakiet. Jeśli spodoba się Wam więcej zdjęć (co zawsze bardzo mi schlebia:) możecie dokupić pojedyncze sztuki lub przejsć na wyższy pakiet.