sesje NOWORODKOWE ciążowe I PORTRETOWE
w STUDIO

Moi drodzy, przygotowałam dla Was ofertę na vouchery w wersji elektronicznej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie a jednocześnie bezpieczne. Każdy VOUCHER ma swój automatycznie generowany nr, a płatności będzie można dokonywać w bezpieczny i wygodny sposób online.

zamów sesję w prezencie

nie przegap:

Sesje w bieli we wrześniu -15%

Z okazji otwarcia nowiutkiego studio ZAPRASZAM na sesje w bieli.

Przygotowałam dla Was rabat -15% 💝 na sesje we wrześniu. 👉🏻👉🏼👉🏽Promocja obejmuje sesje rodzinne, ciążowe i dziecięce od 6m.

Czego dotyczy promocja:

  • sesje studyjne w bieli
  • sesje ciążowe
  • sesje rodzinne
  • sesje dziecięce od 6 miesiąca

SESJE
NOWORODKOWE

(10 zdj./500zł)

SESJE
CIĄŻOWE

(10 zdj./500zł)

MINI SESJE
ŚWIĄTECZNE

(8 zdj./300zł)

Studyjna sesja noworodkowa to pierwsze zdjęcia Waszego maluszka, wykonane do 21 dnia życia w kilku stylizacjach. Ja jednak zalecam aby sesje noworodkowe w studio wykonywać do 14 dnia życia, ponieważ z każdym dniem maluszki stają się coraz bardziej aktywne. Każda sesja noworodkowa zawiera również zdjęcia z rodzicami i rodzeństwem. Zdjęcia wykonuję u mnie w studio. 
Sesja ciążowa studyjna to zdjęcia portretowe o tematyce ciążowej. Tylko od Ciebie zależy czy będzie to portret indywidualny czy zdjęcia z partnerem lub rodziną. 

PAKIET bRZUSZEK + MALUSZEK
-25%

Dla tych z Was, które po wykonanej sesji ciążowej zdecydują się na wykonanie u mnie sesji noworodkowej oferuję Pakiet Brzuszek + Maluszek, czyli -25% na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. Oferta dotyczy każdego typu sesji brzuszkowej.

Lokalizacja Studia

ul. Grażyny 18/4
80-438 Gdańsk

Telefon

791-068-444

godziny studyujne

pon-pi 9.00-15.00

Godziny poza studio

pon-so do ustalenia

wyślij
wiadomość

Nie przekazuję zdjęć nie obrobionych. Otrzymujecie ode mnie zdjęcia w wersji elektronicznej na CD oraz wydrukowane, w ilości jaką określa wybrany pakiet. Jeśli spodoba się Wam więcej zdjęć (co zawsze bardzo mi schlebia:) możecie dokupić pojedyncze sztuki lub przejsć na wyższy pakiet.