oferta to tylko pretekst
Podstawą są Wasze oczekiwania i emocje, które wywołuje fotografia.

Oferta znajduje się na dole ale to co pomiędzy jest równie istotne.

Czyli odpowiedzi na kilka pytań:

  • dlaczego tak?
  • czyli dokładnie co?
  • no i po co Ci to?

To, że oczekujesz pięknych zdjęć, miłej obsługi i szybkiej realizacji jest oczywiste, więc pominę te informacje 🙂

sesje w studio

Dlaczego tak? Zaczynałam od fotografii lifestylu domowego ale czasami Klienci mieli problem z przestrzenią. Czyli, że mieszkanie za małe, nie słoneczne, nie fotogeniczne. W życiu nie skupiam się na problemie tylko na jego rozwiązaniu, czyli:

Czyli dokładnie co? Moją odpowiedzią są naturalne sesje w studio. Czyli bardzo swobodne, pełne pozytywnych emocji sesje skupione na Waszych relacjach i emocjach. W prostej aranżacji z minimum dodatków. Odwiedź galerię sesji studyjnych: Ciążowych | Noworodkowych | Rodzinnych | Kobiecych | Wizerunkowych | Dziecięcych

No i po co Ci to? Za dużo rzeczy odkładamy na potem. Jak będzie pogoda, jak posprzątam, jak poprawię swój wygląd. W studio sprzątam ja, pogoda nie zagląda i to co najistotniejsze fotografuję Twoje szczęście i kadruję tak, żeby Twoje ciało było jeszcze szczęśliwsze. Po prostu wyśpij się, zrelaksuj a ja “zrobię robotę”, której efekt będzie zachwycał.

sesje w domu

Dlaczego tak? Sesja w Twoim wnętrzu jest bardziej osobista, ponad to czujesz się w nim swobodnie i bezpiecznie. Zawsze przed sesją rozmawiamy i podpowiadam jak przygotować przestrzeń, żeby “współpracowała” z obiektywem.

Czyli dokładnie co? Bardzo swobodny, nie aranżowany reportaż z Twojego szczęścia domowego. Tak to wygląda na zdjęciach. W praktyce, jestem z Wami i asystuję jak akuszerka przy każdej scenie. Podpowiadam jak lepiej ustawić się do światła, podsuwam pomysły na zabawę z dzieckiem lub pozy z partnerem. Po to żeby było przepięknie. Odwiedź galerię sesji domowych: Ciążowych | Noworodkowych | Rodzinnych 

No i po co Ci to? Po to żeby siąść wieczorem i cieszyć oczy i rozmiękczać serce. Czasami biegnąc z jednego dnia do drugiego nie zauważamy wartościowych momentów, które się nam przytrafiają. Relacje z kochanymi osobami, wspólne spojrzenia, uśmiechy, wygłupy. Na sesji domowej uwieczniam właśnie to dla Ciebie. 

sesje w plenerze

Dlaczego tak? Sesja w plenerze daje maksimum swobody, zwłaszcza jeśli lubisz czuć przestrzeń. Jeśli masz dzieci, które rozpiera energia lub jeśli marzy się Tobie sesja z brykającym psem lub innym pupilem.

Czyli dokładnie co? Czyli umawiamy się na mniejszy lub większy spacer. W zależności od pory roku i Twoich oczekiwań, wybieramy atrakcyjną lokalizację. Najczęściej fotografuję na plaży, w lesie, na polanie lub wrzosowisku ale jestem otwarta na Twoje pomysły. Odwiedź galerię sesji plenerowych: Ciążowych | Rodzinnych 

No i po co Ci to? Jeśli czytałaś poprzednie akapity to już wiesz jakie wartości chcę Tobie dostarczyć poprzez fotografię. A konkretnie plenery, oprócz tego co oferuje lifestyle, to również cudowny umilacz i rozgrzewacz na czas niepogody.

* Zapisując się na newsletter, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach i usługach Fotosolo. Zgodę będziesz mogła w każdej chwili wycofać