You are currently viewing Sesja ciążowa i rodzinna

Sesja ciążowa i rodzinna

Sesja ciążowa czy rodzinna - a po co wybierać?

Często zdarza się sytuacja, że kobiecie marzy się sesja ciążowa ale podobają się jej również zdjęcia rodzinne.  No i pojawia się pytanie na co się tu zdecydować? Ponieważ ja osobiście jestem bardzo niezdecydowaną osobą dlatego lubię nie stawać przed koniecznością podejmowania decyzji “z góry”.

Puentując, jakie jest moje rozwiązanie?

  1. Na konsultacjach przed sesją, ustalamy jakie zdjęcia się Tobie marzą, omawiamy kolorystykę, ubiór itp. I co najważniejsze określamy ilość osób na sesji oraz to czy sesja ma mieć jeden temat np. “ciążowy” lub ma być połączona np. z sesją rodzinną?
  2. Po sesji otrzymujesz dostęp do galerii online, w której znajdują się najlepsze zdjęcia z sesji, już po wstępnej obróbce. Zdjęć zawsze jest więcej niż wstępnie zamawiasz, po to abyś sama mogła wybrać te które podobają się Tobie najbardziej. 
  3. To jest właśnie ten moment, w którym sama możesz zdecydować ile zdjęć typowo ciążowych chcesz wybrać a ile zdjęć rodzinnych lub portretowych?
  4. W tym momencie możesz również podjąć decyzję, czy pozostajesz przy wybranym przez siebie pakiecie, czy wprost przeciwnie, nie możesz oprzeć się urokowi wykonanych zdjęć, i przechodzisz na wyższy pakiet.

Zawsze mile wspominam Usługodawców, którzy w bezstresowy i prosty sposób prowadzą swoje biznesy i starają się ułatwiać życie Klientom. Bardzo bym chciała zasłużyć na taką opinię u moich Klientów, dlatego staram się ułatwiać tak trudny element życia jakim jest “podejmowanie decyzji” 🙂