Sesja rodzinna nad Zatoką Gdańską

Sesja rodzinna nad Zatoką Gdańską

Sesja rodzinna nad Zatoką Gdańską odbyła się w pełni lata. Była to tzw. sesja wakacyjna czyli rodzina przyjechała do Trójmiasta na urlop. Angelika z rodziną otrzymała sesję zdjęciową w prezencie w formie vouchera. Zauważam, że jest to ostatnio bardzo popularny pomysł na prezent i bardzo mnie to cieszy. Obdarowanie bliskich cudownymi wspomnieniami zatrzymanymi na fotografiach jest super pomysłem. Ponad to przyjemnie jest zacząć dzień zabawą na plaży a potem pójść na kawę 🙂

Czy sesja rodzinna nad Zatoką Gdańską to naprawdę must have z wakacji?

To przewrotne pytanie 🙂 jak najbardziej ma na celu wpić kij w mrowisko. Oczywiście nie będę miała nic przeciwko jak wywołam w Was bunt i przekorę i postanowicie wybrać sesję rodzinną na łące zamiast pleneru na plaży. Mi to naprawdę wszystko jedno bo uwielbiam robić zdjęcia bez względu na typ okolicy.

Nie mniej jednak skoro mamy wakacje i jesteście nad Zatoką Gdańską. Spędzacie urlop w naszym pięknym, gościnnym Trójmieście. Lub jesteście Lokalsami, którym ten widok już spowszedniał i nie robicie sobie zdjęć na plaży. Tu wkraczam ja 🙂 tadam! Zrobię to za Was z przyjemnością. (taka praca 🙂

Pomyślcie o jesiennej słocie, zimowym wietrze i roztopach, czy nie było by miło w takich niesprzyjających okolicznościach przejrzeć kilka fotek z wakacji. Przypomnieć sobie tonę piasku w butach, gniotącego palce. Teraz zdejmujesz buty bo przez ten piach zmniejszyły się o trzy rozmiary. Stajesz gołymi stopami na plażowym piasku, który ma niemal 100 st.C. Masakra. Ale gdy za oknem koniec listopada to nawet przyjemne wspomnienie.

Sesja na plaży gdzie i kiedy?

Ponieważ w poprzednim akapicie pisałam o piasku parzącym stopy to zacznę od kiedy. Jeśli będzie Wam się chciało wstać rano to nie dość że piasek na plaży nie będzie jeszcze gorący. To dodatkowo plaża będzie niemal pusta. Ta sesja wykonana była w godzinach 9.30-10.30, ze względu na światło namawiałabym nawet na trochę wcześniejszą porę. Ale jak widać pospanie trochę dłużej również nie zrujnuje sesji.

Jeśli chodzi o gdzie to większość sesji plażowych wykonuję na Górkach Zachodnich w Gdańsku. Wybieram ta plażę bo jest piękna i jest na niej mało plażowiczów. Oczywiście sesje na plaży w Jelitkowie w Gdańsku, w Sopocie lub Gdyni też są wykonalne ale za zwyczaj wiążą się z mniej lub bardziej zaludnioną plażą w tle.