sesja noworodkowa Gdańsk

Studyjna sesja noworodkowa – naturalnie

Jakimi wartościami kieruję się w pracy i co z tego wynika dla Ciebie?

Do tej pory pisałam głównie o zdjęciach, ponieważ zdawało mi się że każdy woli słuchać o sobie i o sprawach, które go dotyczą. Czyli np. o przebiegu sesji, na którą planuje się wybrać. Oczywiście jest to niezaprzeczalna prawda. Ale okazuje się, że nie jedyna.

Ostatnio dowiedziałam się ludzi może interesować również to co siedzi w mojej głowie. Czyli wyjaśnienia i odpowiedzi na pytania: co, na co, po co, i dlaczego robię to co robię?

Czyli idąc za radą mądrzejszych ode mnie napiszę dziś o wartościach mojej marki i jak się one przekładają na korzyści Klienta.

Myslę że te informacje mogą mieć wpływ na Twój wybór, dlatego zachecam zeskroluj poniżej zdjęć i przeczytaj.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf noworodkowy Trójmiasto.

Sesja zdjęciowa w studio, jaki jest wybór?

  1. WOLNOŚĆ:

Wolność to chyba moja największa wartość w życiu i pracy. Z poszanowania wolności własnej i cudzej wynika cała lawina pozytywnych emocji i relacji. Jak przejawia się moja miłość do wolności w pracy? Po prostu, ja oferuję rozwiązania a Ty podejmujesz decyzję. Na każdym etapie współpracy masz wybór:

  • od jakiej wielkości sesji zacząć i na jakiej wielkości skończyć
  • jaką wybrać lokalizację sesji
  • samodzielnie podejmujesz decyzję, które zdjecia chcesz otrzymać. Oczywiście nie zamierzam Cię wszystkimi zdjęciami z sesji, robię selekcję i przesyłam do Ciebie tylko te najlepsze.
  • dowolna forma rozliczenia: na miejscu lub na spokojnie z domu

Sprawia mi przyjemność  mówienie “nie ma problemu:)” Nie stawiam Tobie ultimatum, a daję wybór, po to żebyś był/a zadowolona/y z podjętej decyzji.

Jak przebiega współpraca z fotografem?

2. TROSKA / MIŁOŚĆ / WSPARCIE: 

Bardzo zależy żebyś czuł/a się bezpiecznie dlatego staram się prowadzić Cię przez całą współpracę za rękę. Zaczynamy od konsultacji przed sesją po to żeby przekazać Ci wszystkie niezbędne informacje o tym jak się przygotować, o przebiegu sesji, co dalej po sesji. Czyli co otrzymujesz, ile czasu czekasz na zdjęcia itp. Bardzo zależy mi żebyś czuł/a się komfortowo, swobodnie i bezpiecznie. 

Swobodna i bezstresowa atmosfera na sesji.

3. RADOŚĆ / NIEWINNOŚĆ / BEZTROSKA:

To są emocje jakie towarzyszą mi w pracy i staram się żeby udzieliły się również Tobie. A to z kilku powodów. Po pierwsze lepiej być w życiu zadowolonym i spokojnym niż zestresowanym. Po drugie: będąc zrelaksowanym i uśmiechniętym dużo lepiej wychodzi się na zdjęciach. Bardzo lubię swoją pracę i pozytywnie się przy niej nakręcam i wiem że robię ją dobrze. Właśnie takimi emocjami staram się Ciebie zarazić, dobrym humorem i pewnością, że jest dobrze. 

Sesja zdjęciowa w naturalnym i minimalistycznym stylu.

4. MINIMALIZM / LEKKOŚĆ 

To jest punkt o estetyce. Wiadomo, że o gustach się nie rozmawia, że każdy ma własny itd. Ja uwielbiam minimalizm i prostotę ale przez długi czas bałam się że nikomu się to nie spodoba, więc dosładzałam. Ale okazało się, że moje Klientki wierzą we mnie bardziej niż ja sama, że dają mi szansę na posprzątanie cukru. Po otwartych, szczerych rozmowach okazało się że Klientki szukają prostej i lekkiej stylistyki czyli dokładnie tego co pragnę zaoferować. I taki mam plan, odważniej upraszczać , jednocześnie podnosząc jakość.

Sesja zdjęciowa w poczuciu bezpieczeństwa.

5. SOLIDNOŚĆ / UCZCIWOŚĆ:

To moje podejście do pracy. Wychodząc z założenia, że każdy się myli, przepraszam za swoje pomyłki i staram się je wynagradzać. Staram się pracować szybko i zawsze na tym samym poziomie. To znaczy że otrzymasz ode mnie taką samą troskę i zaopiekowanie, bez względu na to czy zamówisz 5 zdjęć czy 50. Cały czas się rozwijam i szukam ulepszeń. Czasami niektóre eksperymenty zaprowadzają mnie ślepa uliczkę, wtedy robię krok w tył żeby znowu móc iść dalej.

Sesja noworodkowa w studio z rodzicami.

W tytule wpisu jest studyjna sesja noworodkowa, więc troszkę się do niej odniosę. Uważam tą sesję za bardzo udaną a poza tym zawarłam w niej te ważne dla mnie wartości.

Jest prostota i minimalizm. Czyli minimum dodatków i skupienie się na maluszku. To co jest najważniejsze to pokazanie miłości i troski rodziców. Jak czule tulą i całują maleństwo. Zależało mi również żeby pokazać z jaką miłością rodzice patrzą na siebie nawzajem. To co najchętniej ogląda się na zdjęciach, po latach,to właśnie emocje, uczucia i kontakt.

chętnie odpowiem na twoje pytania