Wieczór panieński Agnieszki

Wieczór panieński Agnieszki

Wieczór panieński Agnieszki był tematem sesji, chociaż nie jest to reportaż z imprezy to oddaje emocje i radość sióstr.

Cztery siostry to brzmi prawie jak tytuł filmu 🙂 Jedna z Nich – Agnieszka otrzymała od swoich sióstr prezent z okazji nadchodzącego ślubu, w postaci plenerowej sesji zdjęciowej.

Dlatego właśnie sesja zdjęciowa miała mieć formę wieczoru panieńskiego czyli reportażu z zabawy. Ponieważ dziewczyny napisały do mnie po sesji wiem że bawiły się dobrze. Podobnie zresztą jak ja:) i to chyba widać na zdjęciach.

Pomysł na sesję zdjęciową z Wieczoru Panieńskiego.

Wieczór panieński Agnieszki to nie była typowa sesja o takiej tematyce. Większości z nas sesja zdjęciowa z wieczoru panieńskiego kojarzy się ze zdjęciami z imprezy. Zazwyczaj tak bywa. Chociaż muszę stwierdzić że moi klienci są niezwyczajni i jestem z tego powodu dumna i przeszczęśliwa. Większość sesji z “wieczorów panieńskich” (choć nie było ich zbyt wiele), które wykonałam, były nietypowe. Zapraszam Was również do obejrzenia sesji z wieczoru panieńskiego, który tak naprawdę był porankiem panieńskim :).

Wieczór panieński Agnieszki na polanie.

Tak jak mam to w zwyczaju, znowu oddaliłam się od tematu :). Chciałam napisać kilka słów o sesji plenerowej na łące, która jest tematem tego wpisy. A było to tak: siostry sprezentowały Agnieszce sesję zdjęciową z okazji ślubu. Sesje zdjęciowe w postaci voucheru prezentowego są bardzo popularne i praktyczne. Vouchery są ważne 12 miesięcy, obdarowani umawiają się w dowolnym, wygodnym dla Nich terminie. Jeśli zakupiony przez Was typ sesji w prezencie nie będzie Im odpowiadał mogą go zmienić. Przed wykonaniem sesji rozmawiam z przyszłymi modelami i omawiamy wspólnie lokalizację i styl sesji jaka im się podoba. W tym momencie możemy również zmienić całkowicie rodzaj sesji. Wszystko zawsze ustalamy indywidualnie. Tu możesz obejrzeć i wykupić voucher online.

Wracając do Agnieszki, przed sesją rozmawiałam z jedną z Jej sióstr. Omówiłyśmy wspólnie klimat sesji jaki im się podoba. Wymieniłyśmy się na gorąco pomysłami na przebieg sesji. Jak zawsze podczas sesji posiadanie scenariusza w głowie daje mi spokój i poczucie bezpieczeństwa. Natomiast moja krnąbrna natura każe mi zawsze zbaczać z wyznaczonej ścieżki. Takie podejście pozwala mi, jednocześnie być spokojną i nie nudzić się, zarówno na sesji jak i w życiu :).