Zdjęcia dziecięce i noworodkowe w domu

Zdjęcia dziecięce i noworodkowe w domu

Zdjęcia dziecięce i noworodkowe w domu są wygodne, ponieważ to ja do Was przyjeżdżam ale to nie jedyna ich zaleta. Sesje tego typu są również bardzo osobiste, ponieważ tłem dla fotografi są Wasze wnętrza.

Nie jest problemem, żeby w sesji domowej brały udział Wasze zwierzęta. Wiele z was posiada psa lub kota i to naturalne, że skoro jest z Wami na codzień, to pojawia sie też na zdjęciach. Ja również posiadam zwierzaki: suczkę Bezę i kocura Flokiego. Zwierzak na rodzinnej sesji zdjęciowej trochę odciąga uwagę od gółwnych modeli ale myślę, że jest to z korzyscią dla całej sesji. Zwierzę skupia na sobie uwagę modeli co nadaje domowej sesji zdjeciowej wymiar bardziej reportażowy. Czasami taki pupil może wywołać u dziecka wybuch śmiechu gdy poliże go w gołą stópkę. Zdjęcia dziecięce i noworodkowe w domu to właśnie polowanie na takie spontaniczne reakcje.

Sesja zdjęciowa w prezencie

Bardzo popularne stają się u mnie sesje zdjęciowe na prezent, czyli tzw voucher na sesję. Tak też było w tym przypadku, Daria otrzymała sesję zdjęciową w prezencie.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla bliskich, to uważam że sesja to super pomysł :). Nie obawiaj się, że obdarowani woleli by inny rodzaj sesji niż Ty wybrałaś/eś, bez problemu mogą go zmienić. Zawsze przy okazji ustalania terminu sesji rozmawiam z Wami na temat typu sesji i to jest moment żeby coś zmienić. Omawiamy również inne szczegóły typu: w co się ubrać, jak przygotować mieszkanie itp.

Emocje na zdjęciach dziecięcych i noworodkowych w domu

Zabiegam o to żebyście na sesji rodzinnej nie czuli się zestresowan. Ponieważ dzięki wyluazowanej atmosferze jestem w stanie łapać Wasze uśmiechy. Brzmi to jak polowanie i tak to właśnie traktuję :). Poluję na Wasze pocałunki, spojżenia, czułe gesty, czyli to wszystko co stanowi wartość na zdjęciach rodzinnych. Ponieważ w pracę wkładam wiele serca to jestem bardzo szczęśliwa jak widzę Wasze zadowolenie. Nie hamujcie więc pozytywnych emocji, puśćcie je w świat 🙂